Модельні тести. Частина 2. Інформація для фотографів.

Модельні тести – важлива складова портфоліо моделі.

Завдання тестів – розкрити характер моделі, показати її з найвигідніших ракурсів, підкреслити індивідуальність, передати енергетику.

Завдання фотографа – реалізувати все це у кадрі.

Перед зйомкою фотограф може уточнити у агенції, які саме знімки агентство хоче бачити на виході. Для якого ринку знімають тести (тест для Азії та Європи може відрізнятися), на що звернути увагу, яких за настроєм фотографій не вистачає в портфоліо моделі, зйомка якої планується.

Фотограф може запросити приклади фотографій, на які орієнтується агентство. І кілька знімків моделі або посилання на її профіль у соц.мережах, щоб розуміти, з ким йому потрібно буде працювати.

Що ми хочемо бачити на фотографіях?

Фотографії зі зйомки можуть складатися з 3-х частин

1.Класичні тести, що нагадують палароїди. Вони повинні включати в себе прямий портрет, портрет 3/4, фото на повний зріст, сидячи, до пояса. Світло може змінюватися, але на всіх фотографіях має читатися обличчя моделі та фігура, якщо фото на повний зріст

2.Динаміка. Друга частина фотографій має відображати характер моделі. Фото можуть бути в динаміці, з якимись цікавими елементами, рухами рук, не статичними. З емоціями.

3.Третю частину фотограф може знімати на власний розсуд. Як бачить модель. Тут можливі експерименти з образами, макіяжем, зачіскою, одягом, подачею.

Знімаючи тести, фотограф може орієнтуватися на те, що найкращі з цих фотографій розміщуватимуться на композитці моделі.

Загальна кількість фотографій – 10-15.

Яким ми хочемо бачити образ моделі?

Оскільки завдання тестів – відображати характер моделі, модель у кадрі повинна виглядати природно, і її образи повинні бути гармонійними.

Макіяж можливий максимально природний. Легкий тон, ніжний рум’янець, підфарбовані вії, причесані брови, губи ніжного, наближеного до натурального, відтінку.

Зачіска не повинна закривати обличчя, протягом зйомки вона може змінюватися. Можна розпустити волосся, зібрати в пучок, намочити – все це допоможе зробити образи моделі різноманітнішими.

Одяг для модельних тестів. Якщо є можливість або на майданчику є стиліст – можна брати одяг у дизайнерів, але не дуже яскравий, щоб не відволікати увагу від моделі. Це можуть бути також прості, але стильні речі моделі. Добре підійде денім, шкіряні речі, вільна біла блуза або сорочка, однотонні майки, футболки, шорти, спідниці, сукня, класичні елементи у вигляді жакету та штанів, чоловіча сорочка.

Образи фотограф може узгодити з моделлю або букером моделі, списавшись з ними за кілька днів до зйомки.

Перед зйомкою важливо одразу уточнити, де планується фотосесія – у студії чи на локації; повідомити, яке додаткове обладнання може знадобитися в процесі зйомки; якщо це зйомка не в студії агентства, потрібно обговорити умови оренди студії і заздалегідь забронювати приміщення.

Готові фотографії.

Як правило, агентство не запитує у фотографа вихідників, нам достатньо 10-15 хороших різнопланових фотографій у ретуші. Якщо якихось ракурсів недостатньо, наприклад, немає жодного прямого портрета, агентство може запросити у фотографа ще декілька фото.

Фотограф відправляє готові знімки агентству, а агентство в свою чергу ділиться результатом із моделлю.

Ego Models Management завжди в пошуку фотографів для зйомок тестів моделям! Дуже часто фотографії з тестів, які були зняті в Україні, закордонні агенції розміщують на композитках моделей, чим ми нескінченно пишаємося!

Якщо ви фотограф – початківець або з величезним досвідом зйомок, і ви хочете знімати тести для Ego Models Management – ​​пишіть нам, будемо раді співпраці!

 

Хочеш дізнатися модель ти чи ні?! – ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ !

Коментарі 0