Модельні тести. Частина 1. Як моделі підготуватися до зйомки тестів?

Модельні тести – один із важливих пунктів у роботі моделі.

Тести – це наступний крок після зйомки снепів та палароїдів.

І це перші матеріали, які йдуть у портфоліо моделі. На цих світлинах модель має продемонструвати себе, свій характер, і саме ці знімки першими побачать замовники та закордонні агенції, до яких букер надсилатиме матеріали.

Тому на моделі треба викластись на всі 100%, щоб тести вийшли якісні! Важливо пам’ятати, що зйомка тестів – це також робота і, як і будь-яка інша робота – це робота на результат.

Що ж потрібно знати Моделі, щоб результат зйомки вийшов хорошим?

1) Доглянутий зовнішній вигляд.

Модель має підготуватися до зйомки. Шкіра повинна бути зволожена, волосся чисте, зайве волосся на тілі має бути видалене, манікюр і педикюр акуратні, нігті покриті бежевим лаком або без лаку (в ідеалі). З собою на зйомку потрібно взяти гребінець, гумку для волосся, бальзам для губ. За потреби можна зробити природний макіяж.

2) Правильно підібраний одяг.

Одяг на тести повинен відображати характер моделі та підкреслювати її індивідуальність, але при цьому не повинен бути яскравим. Не варто одягати на зйомку модельних тестів одяг з принтами – смужка, горох, квітковий принт – все це відволікатиме увагу від моделі. Одяг яскравих кольорів теж перетягуватиме погляди на себе. Тому на зйомку краще взяти речі нейтральних відтінків (білий, чорний, сірий) та простого крою. Добре підійде біла чи чорна сорочка, нейтральні джинси чи класичні штани, біла чи чорна футболка без написів. Також підійдуть джинсові, шкіряні спідниці, однотонні майки, структуровані жакети, джинсова та шкіряна куртка, тренч, можна поексперементувати з боді, базовою спідньою білизною. Взуття має підходити під весь образ, який ви зібрали на зйомку. Усього під час зйомки тестів, залежно від часу, закладеного на процес, бажано змінити два-три образи. Змінюючи образ, потрібно міняти і зачіску, щоб показати себе максимально різною з різним настроєм.

3) Настрій.

Ще один важливий фактор на зйомці тестів – ваш внутрішній стан.

Приходьте на зйомку в гарному настрої, налаштовані на продуктивну роботу і на хороший результат. Перед тестами порепетируйте позування, якщо це потрібно; перегляньте профілі фотографів, які знімають модельні тести. Обов’язково дізнайтеся, з яким фотографом у вас буде  зйомка, і ознайомтеся з його роботами, стилем, в якому він знімає. На зйомці нгамагайтесь максимально включитись у роботу, і тоді відмінний результат гарантований!

 

Хочеш дізнатися модель ти чи ні?! – ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ !

Коментарі 0