Зв’язатися з нами
Milan

Асти Апухтина

height: 175
bust: 84
waist: 60
hips: 89
shoe: 39

Представлена у: Muse (Нью-Йорк), Fashion (Італія), Select (Франція), Le Management (Німеччина, Данія), UNO (Іспанія), Ace Models (Греція), Platinum (Південна Корея), Tanks (Туреччина), MC2 (Ізраїль), GFI (Китай, Гуанчжоу), M2 (Китай, Пекін)

Асті Апухтіна поєднує у собі незвичайну зовнішність, яка одразу запам’ятовується, та надзвичайно теплий характер! Вона прийшла у моделінг та почала свою кар’єру у 2015 році та наразі може похвалитися величезним досвідом та значною кількістю робіт. А у 2021 році Асті отримала нагороду як Краща Комерційна Модель за версією MCU Awards.

Усі ми знаємо її як дівчину з вересневої обкладинки Elle Ukraine у 2020 році, але за період пандемії, Асті також з’явилася на сторінках Elle Italy, Grazia Italy, F mag Italy, Elle Ukraine, Elle Bulgaria, Cosmopolitan Kazakhstan, Pink Ukraine, також в онлайн публікаціях на harpersbazaar.com.ua, у рекламних кампейнах Bibi Lou shoes Italy, TSUM Ukraine, Makalendra Ukraine, Bobkova Ukraine, Sova Ukraine.
В Україні  Асті також  працює з безліччю відомих  брендів, серед яких   Katimo, Bobkova, Inly, Anna October, Poustovit, Katsurina, Asthik, Sanahunt, Spazio, Borjomi та багато  інших

Одразу ж після друку Elle з її обкладинкою, Асті двічі дефілювала та знялась у кампейні всесвітньо відомого бренду Dolce&Gabbana!

Як модель Асті надзвичайно талановита, працелюбна та вкрай уважна, і ці якості дозволили їй прикрасити журнальні сторінки Vogue, Elle, Yon, Mirror у Греції, Marie Claire, Elele, Xoxo у Туреччині, Marie Claire в Українi, також Elle Італія. Вона співпрацювала з такими відомими брендами, як MaxMara, Cinque, Caractere, Pennyblack, Calliope та інші.

За її плечима багацько досягненнь та країн, але ми на цьому не зупиняємося, та рухаємося далі!