Зв’язатися з нами
Istanbul

Асти Апухтина

height: 175
bust: 84
waist: 60
hips: 89
shoe: 39

Представлена у: Muse (Нью-Йорк), Fashion (Італія), Select (Франція), Le Management (Німеччина, Данія), UNO (Іспанія), Wiener Models (Австрiя), Brooks (Нiдерланди), Ace Models (Греція), Platinum (Південна Корея), Flash (Туреччина), MC2 (Ізраїль), GFI (Китай, Гуанчжоу), M2 (Китай, Пекін)

Асті Апухтіна поєднує у собі незвичайну зовнішність, яка одразу запам’ятовується, та надзвичайно теплий характер! Вона прийшла у моделінг та почала свою кар’єру у 2015 році та наразі може похвалитися величезним досвідом та значною кількістю робіт. А у 2021 році Асті отримала нагороду як Краща Комерційна Модель за версією MCU Awards.

Усі ми знаємо її як дівчину з вересневої обкладинки Elle Ukraine у 2020 році, але за період пандемії, Асті також з’явилася на сторінках Elle Italy, Grazia Italy, F mag Italy, Elle Ukraine, Elle Bulgaria, Cosmopolitan Kazakhstan, Pink Ukraine, також в онлайн публікаціях на harpersbazaar.com.ua, у рекламних кампейнах Bibi Lou shoes Italy, TSUM Ukraine, Makalendra Ukraine, Bobkova Ukraine, Sova Ukraine.
В Україні  Асті також  працює з безліччю відомих  брендів, серед яких   Katimo, Bobkova, Inly, Anna October, Poustovit, Katsurina, Asthik, Sanahunt, Spazio, Borjomi та багато  інших

Одразу ж після друку Elle з її обкладинкою, Асті двічі дефілювала та знялась у кампейні всесвітньо відомого бренду Dolce&Gabbana!

Як модель Асті надзвичайно талановита, працелюбна та вкрай уважна, і ці якості дозволили їй прикрасити журнальні сторінки Vogue, Elle, Yon, Mirror у Греції, Marie Claire, Elele, Xoxo у Туреччині, Marie Claire в Українi, також Elle Італія. Вона співпрацювала з такими відомими брендами, як MaxMara, Cinque, Caractere, Pennyblack, Calliope та інші.

За її плечима багацько досягненнь та країн, але ми на цьому не зупиняємося, та рухаємося далі!