Зв’язатися з нами
Milan

Поліна Горшковська

height: 176
bust: 82
waist: 60
hips: 88
shoe: 40

Представлена в таких агентствах: Muse (Нью-Йорк); Silent (Париж); The Fashion (Мілан); Wilhelmina (Лондон); Blow (Іспанія); Le management (Німеччина); Metro (Швейцарія); Ace (Греція).

Поліна – талановита українська модель. Її вражаючий список робіт не залишає сумнівів в тому, що вона знаходиться в розквіті своєї модельної кар’єри. Вона працювала для таких брендів як Balmain, Bottega Veneta, Rochas, Armani Exchange і з’являлася на сторінках кращих світових журналів: Harpers Bazaar Сербія, L’officiel Італія, Elle Італія, Vogue Україна, Elle Україна, French magazine, Glamour Мексика, Hunger Лондон, Cosmopolitan Україна, L’officiel Україна, HIA magazine Лондон і багатьох інших.

Поліна працює на всіх основних модельних ринках – Нью Йорку, Лондоні, Парижі, Мілані. Поліна постійно бере участь в тижнях моди в Парижі, Мілані та Лондоні, виходячи на подіум для всесвітньо відомих дизайнерів, включаючи такі легендарні бренди як Bottega Veneta і Dolce & Gabbana.

Ці роботи принесли їй світову популярність, і її профіль був розміщений на найпрестижнішому модельному ресурсі models.com

Серед її робіт на локальному ринку співпраця з такими брендами, как Elena Reva, Lake, Marianna Senchina, Marsala,Guzema, Asthik, Kachorovska, Finch, Sova, Sanahunt, Spazio, Bvlgary, Estro

Поліна захоплюється фотографією і графічним дизайном.