Зв’язатися з нами

Арiя Майкова

height: 176
bust: 84
waist: 60
hips: 87
shoe: 40

Представлена у: Monster (Milan), Uno (Spain), Kult (Germany), MC2 (Tel Aviv), Donna (Tokyo), Flash (Istanbul)

Арія Майкова дуже затребувана модель на  найтоповіших модельних ринках. Вона з’являлася на обкладинках таких престижних журналів як как Vogue (Японія) и Desnudo (Италія), працювала на зйомках  для Elle, Cosmopolitan, AF magazine, Noblesse, Dazzle та багатьох інших.
Арія працювала з такими відомими брендами, як Sportmax, Marchi, та  була обрана лицом Uniqlo Ines de la Fressange, Ahava, Argelan, Immuno, RMK make up, Star Jewelry, Cle de Peau, Visa Go. А також  вона демонструвала на подіумі одяг брендів  Comme des Garcons та  Sacail.
Ці досягнення принесли дівчині світову популярність, тому її профіль було розміщено на престіжнішому модельному ресурсі models.com
На українському ринку Арія приймала участь у зйомках для L’Officiel Ukraine, а також брендів Spazio, Sayya,Marsala та iнших.

Арія закінчила університет  за фахом Телеведуча і вона добре знає, як гарно виглядати перед камерою. Вона захоплюється екстремальним керуванням авто та може бути ідеальною претенденткою  на роль дівчини Джеймса Бонда!