Критерії відбору анкет потенційних моделей  в Его Моделc

Обов’язкові критерії, які визначають рішення модельних агентств  – яскрава зовнішність, натуральність краси, зріст,  параметри, чиста шкіра, мотивація  та бажання розвиватися в сфері моделігу. На це звертає увагу агентство, коли вивчає анкети, які хлопці та дівчата надсилають на сайт модельного агентства.

@egomodels

#egomodels #ego #scout #modelscout #agency #modelagency #work #hardwork #egomodelsukraine #модельноеагентство #киев #украина #какстатьмоделью #работа

♬ оригинальный звук – egomodels

Обличчя.  Стандарти модельної зовнішності найчастіше відрізняються від загальноприйнятих норм краси. Як правило, це симетричне та пропорційне обличчя.  Колір волосся, шкіри  та очей може бути будь-яким,  важливо гармонійне поєднання усіх рис зовнішності. 

Оптимальний  зріст для моделі-дівчини – від 175-180 см , хлопця-моделі  – 186-189см. Але можливі винятки. Також береться до уваги вік – якщо в 14 років у дівчини зріст 168 см і її батьки мають високий зріст, то модельне агентство може зацікавитись нею. Але якщо такий зріст в 17-20 років, то вам буде складніше працювати моделлю.


Параметри також грають важливу роль. В ідеалі  для зросту ~ 175 вони повинні бути наближені до 81/60/87, а для зросту ~ 180 – 84/60/90. Але не потрібно панікувати, якщо вони більше чи менше, не треба впадати в крайнощі – припиняти їсти, або розпочинати жорстке тренування. Якщо агентство зацікавиться вами, то вам дадуть відповідні рекомендації та час, щоб привести себе в форму, і порадять як це зробити правильно.

Чиста шкіра, без акне та висипань – це показник стану здоров’я та догляду за собою. Приділіть час та увагу харчуванню, сну, щоденному догляду, і ваша шкіра не потребуватиме фотошопу чи ефектів в Instagram.

Природна, натуральна, справжня краса – завжди буде цінуватись і стоятиме у пріоритеті. Тому якщо хочете стати моделлю, краще забути про тату, татуаж, нарощені вії, збільшені губи, зроблені скули та інше .

 Пропорції обличчя та фігури – це дуже індивідуально. Існують базові стандарти (симетричне обличчя, правильний прикус, довгі ноги, астенічний тип будови тіла, постава),  але навіть вони часто є гнучкими для оцінки. Професійно оцінити зовнішність та типаж може букер/скаут/фотограф – людина, яка працює і має досвід в цій індустрії.

Вік. За загальним правилом модельні агентства беруть дівчат з 13 років і хлопців з 15. Про кар’єрний розвиток можна говорити тоді, коли модель досягла 16-річчя, але є індивідуальні винятки.

 

Індивідуальні критерії агентства.

   Варто пам’ятати, що агентство приймає рішення, стосовно того починати співпрацю з майбутньою моделлю чи ні,  орієнтуючись на запити замовників- фешн журналів, брендів, закордонних модельних агентств. Ваша поведінка, виховання, харизма, мотивація, бажання самовдосконалюватись також впливають на рішення агентства

Враховуючи всі перелічені вище критерії, наша команда надсилає вам особисту відповідь на анкету. Наша оцінка  ґрунтується на нашому досвіді та специфіці модельного бізнесу. 


Чекаємо на ваші анкети та бажаємо вам успіхів !

 

Хочеш дізнатися модель ти чи ні?! – ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ !

Коментарі 0