Як вирости?

Одне з найбільш поширених питань – як підрости моделі. Найчастіше дівчата і хлопці починають цікавитися модельним бізнесом в підлітковому віці, коли їх ріст ще повністю не сформований. Від чого ж залежить зріст і чи можна «дотягнути» кілька сантиметрів:

У формуванні зросту головну роль грає генетика. Коли потенційна модель приходить в агентство, ми дізнаємося зріст її батьків, розмір ноги і довжину розмаху рук. За цими параметрами ми можемо припустити, чи виросте модель ще чи ні. Наведемо кілька прикладів: якщо у дівчинки 14-ти років 39-40 розмір ноги; зріст тата – 180 см, а мами – 170; і в той же час розмах рук дівчини 173 см, ми можемо сказати, що вона виросте приблизно до 175-176 см. Інший приклад: приходить дівчинка зі зростом 168 у неї 38 розмір ноги і зріст батьків нижче середнього, а розмах рук 170 см , тоді ймовірність що вона «витягнеться» невелика. Це не достовірний метод прогнозування зростання моделі, але все ж в більшості випадків працює. Поведінкові фактори (достатня білкове харчування і регулярні заняття спортом) вносять не більше 15-20% результату.

 

Методика Берга – це комплекс вправ на розтяжку і випрямлення хребта, призначений для збільшення зросту. Сама методика складається з трьох комплексів асан і системи аутотренінгу (медитації). Виконання за такою програмою йоги здатно ефективно випрямити спину і, в результаті, збільшити зріст. Згідно відгуками, регулярні тренування по Бергу здатні допомогти вирости на 15-20 см – навіть в дорослому віці. Однак методика має ряд протипоказань, а також вимагає серйозного рівня фізичної підготовки для правильного виконання вправ.

 

Підтримка правильної постави. Розправлені плечі та пряма спина – швидкий спосіб збільшити зріст і стати вище. Найчастіше за рахунок сколіозу приховано від 1-5 см росту, і при правильній поставі можна додати бажані сантиметри. Існує безліч ефективних вправ для рівної постави, які можуть допомогти вам випрямити спину – більшість з них запозичені з йоги.

 

Турнік. Між хребетними дисками є простір, вирівняв який, за допомогою турніка можна додати собі пару сантиметрів зросту. Розвинені м’язи верху спини і плечей не тільки полегшать щоденне підтримання правильної постави, а й покладуть основу спортивній статурі. При цьому кращою вправою для розвитку спини є підтягування на турніку – саме вони здатні випрямити ваш хребет і допоможуть збільшити зріст.

 

Зазвичай зріст людини змінюється до 16-20 років. Тому однозначно сказати яким буде зріст – неможливо.

 

Коментарі 2

Василь
29 Jul | 14:28
Цікавий сайт
Відповісти
Evgeniya Veremeeva
30 Jul | 09:31
дякуємо )
Відповісти