Як обрати материнське модельне агентство для моделі. 

Для моделі вибір правильного та надійного  материнського агентства – залог успіху  майбутнього розвитку. Як правило модель спочатку не думає  про вибір МА.
Чому? На перший погляд достатньо важко відрізняти агентства між собой. Часто модель орієнтується на інформацію на сайтах, соціальних мережах, або ж звертається за  рекомендацією до  знайомих моделей. 
Однак, людині, який вперше стикається з вибором материнського агентства досить складно зробити правильний вибір в розподілі критерій “для себе” і виборі правильного материнського агентства (виходячи з ваших цілей).

На даний момент в Україні понад 300 модельних агентств і шкіл моделей.

 

 На що звернути увагу при виборі материнської модельного агентства і чим агентство відрізняється від школи?

 

Спеціалізація агентства. Існує два типи: модельна школа (приймають всіх бажаючих і навчають широкому переліку знань для загального розвитку) і професійне модельне агентство (жорсткий відбір за зовнішніми даними і віком. Орієнтир на подальший розвиток і професійне зростання).

Вимоги по зовнішності. Уточніть у агентства, що вам необхідно змінити і над чим працювати. Тверезо оцінюйте свої можливості.

Реєстрація агентства. Незалежно від обраної форми, у агентства ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути реєстраційні документи.Професійні агентства також реєструють Торгову Марку свого агентства.

Професійне визнання агентства. Розміщено чи агентство на міровних ресурсах, таких як models.com

Наявність офісу. Чим краще працює агентство, тим краще виглядає офіс. Для агентства професійного рівня дуже важливо де і як він розташований. В офіс приїжджають закордонні партнери і проходять міжнародні кастинги.

Локація агентства. Найбільші й найуспішніші агентства, як правило, розташовані в столицях. Пов’язано це з тим, що саме в найбільших містах сконцентровані найбільші дизайнери, журнали, бренди і т.д. Також, якщо ви в майбутньому хочете працювати за кордоном, майте на увазі що скаути зарубіжних агентств приїжджають в столицю і проводять кастинги, в рідкісних випадках виїжджають в великі обласні міста.

Відгуки моделей агентства. У більшості модельних агентств на сайті розміщені особисті інстаграми моделей. Подивіться в шапці профілю у кількох моделей в яких країнах вони працюють, з якими брендами співпрацюють і напишіть к.с. з питанням наскільки комфортно співпрацю з даним агентством.

Манера спілкування агентства з моделлю. Варто розуміти, що модельне агентство – структура, в якій існують свої правила. З вами можуть спілкуватися як з одним, суто професійно, або ж в порядку диктатури.

Колектив. Дуже важливо якими знаннями і досвідом володіють співробітники модельного агентства! Адже від умінь і розуміння специфіки бізнесу залежить наскільки успішною буде ваша робота.

Фінансові вкладення. Задайте це питання на зустрічі чи є фінансові вкладення і яка це сума. Існує кілька варіацій: авансування (коли на ваше розвиток вкладають гроші, а потім компенсують); вкладення (вкладають і не вимагають їх повернути); повна оплата послуг (тобто всі дії з боку агентства виражаються в грошовому еквіваленті і ви їх сплачуєте). Також варто уточнити чи існує компенсація при достроковому розірванні договору
Підписуєте ви контракт (договір, угода) з модельним агентством і які фінансові умови в ньому прописані (штрафи, термін, розподіл % і порядок виплат, порядок розірвання або тимчасового припинення договору).

Вивчайте і порівнюйте фінансові умови.

Яка сума комісій на локальному ринку (України) і зарубіжних контрактів. Є кілька можливих варіантів і основний момент: хто отримує оплату (ви або агентство і як ви зможете проконтролювати суму оплати).

Порядок і терміни оплатах моделі.

Категорії робіт модельного агентства. Ви можете задати це питання, або ж попередньо переглянути останні публікації в соціальних мережах на сторінці агентства і побачити – це робота хостес в торговому центрі або ж великі рекламні кампанії зі світовими брендами.

В яких країнах і агентствах ЗАРАЗ представлені моделі агентства. Дуже багато факторів, які можуть вплинути на роботу агентства в даний момент. Вам необхідно за результатами робіт визначити рівень агентства сформований колишніми заслугами або ж в даний момент агентство дуже успішно працює.

Прайс лист агентства на локальні роботи. Попросіть озвучити / надати яка середня сума оплати для моделей агентства

Чи займається агентство розвитком моделі (проведення індивідуальних занять).

Знайти інформацію про агентство в модельних спільнотах і пабліках.

 

Це основні моменти, які варто врахувати у виборі модельного агентства. Ну і звичайно, найголовніше, вам повинно бути легко в спілкуванні з співробітниками агентства, адже вам належить комунікувати з цими людьми протягом довгого часу.

 

Хочеш дізнатися модель ти чи ні?! – ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ !

Коментарі 0