Як стати моделлю? Перші кроки

Як стати моделлю? Перші кроки

У тебе цікава зовнішність і ти хочеш стати моделлю; тобі часто кажуть, що ти  виглядаєш як модель; ти віриш у себе і готова/ий працювати для здійснення своєї мрії; тобі цікаве усе, що пов’язано з моделінгом  і ти хочеш стати частиною Ego Models — заповнюй анкету на нашому сайті та дізнайся чи зможеш ти здійснити свою мрію стати професійною моделлю.

Важливо надсилати свою анкету та фото лише ОДНОМУ агентству.  Кожного місяця нам надходять сотні заявок. Для того, щоб отримати швидку та об’єктивну відповідь, потрібно дотримуватись наступних рекомендацій. Заповнення анкети відбувається у три етапи, кожен з них є обов’язковим:

На першому етапі потрібно вказати ваші персональні дані, номер телефону, е-мейл та посилання на соціальні мережі. 

Перевірте, чи правильно ви вказали своє прізвище та ім’я, країну та місто проживання.

Переконайтесь, що з вами можна зв’язатися за вказаним номером телефону та е-мейлом.

Відкрийте свій профіль в соціальних мережах для вільного перегляду. Ваша сторінка – ваше міні-резюме, яке дає можливість розкрити вас як особистість.

Для другого етапу вам знадобиться сантиметрова стрічка та чесність. 

Виміряйте свій зріст, обхват грудей, талії та стегон. Вказані параметри мають відповідати вашим вимірам на момент заповнення анкети. Важливо написати правду, для того щоб наша команда дала вам правдиву відповідь. 

Запитання «Чому ви хочете стати моделлю Ego Models» має на меті розкрити: ваші уявлення/знання про моделінг та чому ви обрали наше модельне агентство.

Якщо хтось допоміг вам заповнити анкету (батьки, скаут), то вкажіть дані контактної особи у відповідних полях.

Останній крок анкети – завантаження ваших фото (снепів) . Снепи –обов’язковий матеріал для моделей, тому важливо врахувати всі нюанси.

Світло – важливий фактор успішної фотографії. Пряме денне світло й хороше освітлення є обов’язковим.

Одяг повинен підкреслювати вашу фігуру і не відволікати увагу. Вбрання має бути нейтральних кольорів (чорний, білий, сірий) та без принтів: джинси скінні, легінси, короткі шорти, коротка спідниця, футболка, майка, топ…

Робить акцент на ваших природних даних. На фотографіях, які ви надсилаєте в анкеті,ви  повинні бути без макіяжу та мати чисте волосся.

Найкращий варіант взуття – чорні туфлі на підборах.

Бажано, щоб фон був чистий та однотонний. Якщо такого простору нема, то прослідкуйте, щоб на задньому плані не було предметів які можуть відволікти увагу від вас.

Потрібно зробити фотографії з декількох ракурсів:

портрет – анфас , три чверті, профіль оби дві сторони – з розпущеним та з зібраним волоссям.повний зріст – анфас, три чверті, профіль дві сторони, фото зі спини.

Снепи – фотографії БЕЗ фотошопу, фільтрів і т.ін.

Якщо у вас є  родимі плями, шрами, тату, пірсинги тощо –  надішліть додаткову фотографію.

 

Після того, як ви заповнили анкету, наша команда  оцінює перспективу вашого розвитку в модельному бізнесі. Важливо знати, що ми оцінюємо тільки зовнішні дані та фактори, які впливають на модельну кар’єру ( вік, типаж та його популярність в світі моди, відповідність модельним стандартам). Наша відповідь не є вироком краси чи показником вашої привабливості. Вірте у себе та впевнено крокуйте до своєї мрії! Хай щастить!

 

!!! Зверніть увагу, що відповідь на вашу анкету приходить протягом тижня на вказані тобою засоби зв’язку (номер телефону, електронна адреса чи соціальні мережі).

Хочеш дізнатися модель ти чи ні?! – ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ !

Коментарі 22

Sofiia
10 Jun | 11:48
Доброго дня,чи зможу я співпрацювати з вами,якщо знаходжусь в Польщі?
Відповісти
Evgeniya Veremeeva
13 Jun | 01:08
Доброго дня! так, звичайно!
Відповісти
Божена
9 Jun | 22:06
Привіт, Ви відповідаєте на усі надіслані анкети?
Відповісти
Evgeniya Veremeeva
13 Jun | 01:07
Вітаємо! намагаємось відповісти усім, звичайно!
Відповісти
Polina
8 May | 15:32
Добрий день, якою має бути висота підборів?
Відповісти
Evgeniya Veremeeva
29 May | 17:24
Добрий день, оптимально - 8 см
Відповісти
Завантажити ще